Baile Herculane
Oaspete
08-09-2014
Sejur Septembrie 2014
Bazinul cu apa termala si piscina, restaurantul. Mocheta veche si destul de murdara (patata), camera cu iz de vechi, totul scartaie si nu se inchide corect; lenjerie ieftina (creponata); lipsa unui program clar de utilizare a bazinului de apa termala. Duminica inchis ???
5.7
Zamfir Adrian Catalin
09-08-2014
Sejur August 2014
Foarte frumos !!! No problemi !!!
10
Comentarii clienti Hotel Vila Hera Baile Herculane
Nota medie
de la 2 clienti
7.8
Comentarii reale, scrise de clienti dupa sejurul lor la Hotel Vila Hera